DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 144 čokoláda 2 kg
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 144 čokoláda 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Buildfix malta do kuchyne a kúpeľne 144 čokoláda 2 kg3-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Buildfix malta je špecializovaná škárovacia hmota určená na škárovanie podláh a stien v miestach, kde je potrebné udržiavať čistotu. Skvele sa hodí do kúpeľní a kuchýň – je hladký, odolný voči chemikáliám v domácnosti a odolný voči oderu. Čokoládová farba nestráca sýtosť ani po častom umývaní obkladačiek.
Vlastnosti a výhody
Epoxidová škárovacia hmota Buildfix je určená najmä do sanitárnych miestností a miestností, kde sa pripravujú jedlá, takže skvele poslúži na steny a podlahy v kuchyniach a kúpeľniach. Slúži ako škárovacia hmota, môžete ju použiť napríklad na keramické a betónové materiály. Jeho použitím ľahko zabezpečíte trvácnosť škár medzi dlaždicami – je odolný voči umývaniu. Zabezpečuje krátky čas tuhnutia, takže povrch môže byť uvedený do užívania krátko po nanesení hmoty. Jeho farba počas prania nestráca na intenzite. Vďaka tomu si škáry medzi dlaždicami zachovajú svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu. Na aplikáciu sa odporúča použiť gumenú stierku. Produkt je dostupný v mnohých farbách, z ktorých si môžete vybrať.
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Čokoláda |
| Výška nádoby | 140 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452036217 |

1850 + recenzí








