DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Fresca 130 osviežovač jasmínovej farby na škárovaciu hmotu 160 g
Mapei Fresca 130 osviežovač jasmínovej farby na škárovaciu hmotu 160 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Fresca 130 osviežovač jasmínovej farby na škárovaciu hmotu 160 g3-7 dní14,23 €11,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Osviežovač sa používa na obnovu škár - bude užitočný pri renovačných prácach. Jasmínová farba vyzerá skvele s hnedými obkladmi, kde vytvára atraktívny kontrast. Prípravok poskytuje dokonalú povrchovú úpravu stien a podláh na dlhú dobu, pretože je odolný voči praskaniu a odštiepeniu. Ľahko ho rozotriete štetcom alebo dávkovačom
Vlastnosti a výhody
Osviežovač umožňuje obnovu škárovacej hmoty, preto sa často používa pri rekonštrukciách kuchýň a kúpeľní. Estetická úprava stien a podláh zvyšuje atraktivitu celého okolia. Povrch pokrytý prípravkom nebudete musieť často pretierať, pretože prípravok má výbornú priľnavosť. Farba jazmín zahreje interiér a vytvorí atmosféru priaznivú pre relax - škárovacia hmota v tejto farbe je ideálna do reštaurácií a kaviarní. Krémový odtieň sa perfektne hodí k hnedým obkladom často používaným v klasických miestnostiach. Osviežovač nanesiete jednoducho štetcom alebo dávkovačom. Naša ponuka obsahuje rôzne druhy tohto produktu, takže si jeho farbu môžete prispôsobiť svojim potrebám
- Doba skladovania: 24 mesiacov v originálnom, dobre uzavretom obale; chrániť pred mrazom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mapei |
| séria | Freska |
| Hustota | 1370 kg/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Kefa |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Farba | Jasmine |
| Materiál | Akrylová živica |
| Kód produktu | 8022452037740 |

1850 + recenzí








