DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Mapei Keraflex Ext S1 lepidlo šedé 25 kg
Mapei Keraflex Ext S1 lepidlo šedé 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Keraflex Ext S1 lepidlo šedé 25 kg3-7 dní35,14 €28,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepidlo Mapei Keraflex Ext S1 šedé je produkt na použitie v interiéri aj exteriéri. Je to pružná látka, ktorá sa ľahko používa. Lepidlo je možné použiť s izolačnými materiálmi, ako je polystyrén alebo dosky z minerálnej vlny. Tento produkt je veľmi účinný. Vykazuje tiež vysokú odolnosť a pevnosť.
Vlastnosti a výhody
Lepidlo Mapei Keraflex Ext S1 šedé 25 kg je produkt použiteľný v interiéri aj exteriéri. Využijete ho na lepenie izolačných materiálov. Bude vhodný na dosky z polystyrénu, minerálnej a sklenej vlny, ako aj na dosky pohlcujúce zvuk. Sivé lepidlo Mapei Keraflex Ext S1 je flexibilné a ľahko sa používa. Jeho základom je cement. To dáva tomuto produktu veľkú odolnosť. Sivé lepidlo sa tiež vyznačuje vysokou účinnosťou. Pri používaní tohto produktu nebudete mať žiadne problémy. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj lepidlá na iné materiály alebo rôzne povrchy. Tiež prispôsobte kapacitu produktu povrchu, ktorý vyžaduje konečnú úpravu špecifickým materiálom.
- Flexibilné
- Jednoduché použitie
- Efektívne
- Odolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mapei |
| Výška nádoby | 480 mm |
| Dĺžka nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 120 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 10 mm |
| Typ kontajnera | Taška |
| Doba schnutia | 14 dní |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Pac |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | V závislosti od hrúbky vrstvy je účinnosť 2 - 5 kg/m2 |
| Zloženie | Cement |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8022452094446 |

1850 + recenzí








