DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerapoxy 100 škárovacia hmota biela 5 kg
Mapei Kerapoxy 100 škárovacia hmota biela 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerapoxy 100 škárovacia hmota biela 5 kg3-7 dní82,91 €67,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Perfektná do kúpeľní a kuchýň, ako aj do reštaurácií a nemocníc – biela škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 100 je univerzálny produkt so širokým spektrom použitia. Funguje dobre prakticky vo všetkých podmienkach a nie je poškodený. Vytvára pevné spojenie medzi dlaždicami a podkladom, ako aj v medzerách a škárach. Pozrite si aj ďalšie dostupné farby zo série Kerapoxy.
Vlastnosti a výhody
Pre malé aj veľké rekonštrukcie budete potrebovať účinnú bielu škárovaciu hmotu Mapei Kerapoxy 100. Použite ho na vyplnenie medzier medzi dlaždicami, aby ste vytvorili tvrdé tesnenie pre obklad. Ak chcete, rovnaký produkt môže nahradiť aj lepidlo na dlaždice. Mapei Kerapoxy 100 biela škárovacia hmota, 5 kg, rýchlo lepí rôzne materiály na obľúbené typy podkladov. Môžete ho použiť na keramické, betónové a napríklad obklady z prírodného kameňa. Hotovú živicovú škárovaciu hmotu nepoškodí mráz ani teplo, vlhkosť ani škodlivé látky. Môžete ho tiež pohodlne a jednoducho vyčistiť. Na pokrytie veľkej plochy postačí veľké balenie – skladovať ho môžete až dva roky. Na aplikáciu si zakúpte gumenú stierku alebo stierku zo sortimentu supermarketu Castorama.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | biely |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452011214 |

1850 + recenzí








