DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerapoxy 113 škárovacia hmota šedá 2 kg
Mapei Kerapoxy 113 škárovacia hmota šedá 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerapoxy 113 škárovacia hmota šedá 2 kg3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plánujete rekonštrukciu? Sivá škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 113 je skvelý spôsob, ako elegantne a trvanlivo dokončiť dlaždice. Je vhodné aj na lepenie obkladov z rôznych materiálov, napríklad betónu alebo prírodného kameňa. Na aplikáciu škárovacej hmoty nepotrebujete skúsenosti ani špecializované nástroje. Všetko potrebné kúpite v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Každému stavenisku prospeje taký spoľahlivý a univerzálny produkt, akým je škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 113 šedá 2 kg. Môžete ho použiť v exteriéri aj interiéri, na steny a podlahy, ako aj na mnohé druhy obkladov a podkladov. Vodotesná, pevná škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 113 šedá je obzvlášť dobrou voľbou do náročných miestností. Dobre poslúži v lekárskom či kozmetickom salóne, v kuchyni reštaurácie alebo na hladine bazéna. Je odolný voči plesniam, kyselinám, mastnote a vlhkosti. Dobre zvláda aj meniace sa teploty a mechanické poškodenia. Tmavosivá škárovacia hmota je po zaschnutí tvrdá a hladká. Pri montáži sa s ním však ľahko pracuje a nesťažuje prácu. Fugi Mapei je dostupný aj vo väčších, päťkilogramových baleniach.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Šedá |
| Výška nádoby | 145 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452010743 |

1850 + recenzí








