DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerapoxy 113 škárovacia hmota šedá 5 kg
Mapei Kerapoxy 113 škárovacia hmota šedá 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerapoxy 113 škárovacia hmota šedá 5 kg3-7 dní82,91 €67,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivá škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 113 má všestranné využitie. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov. Ide o praktický výrobok, ktorý je odolný voči kyselinám, mastnote a plesniam. Je tiež odolný voči vode. Škárovacia hmota sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou. Je to tiež veľmi odolný produkt. Udržať ho v čistote pre vás nebude problém.
Vlastnosti a výhody
Mapei Kerapoxy 113 sivá škárovacia hmota 5 kg je použiteľná v interiéri aj exteriéri. Tento produkt môžete použiť na vyplnenie medzier medzi keramickými dlaždicami, prírodným kameňom, betónom a mnohými ďalšími stavebnými materiálmi. Sivá škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 113 pozostáva z epoxidového základu. Vďaka tomu je hmota veľmi odolná a trvácna. Navyše, udržiavať ho v čistote nie je vôbec ťažké. Škárovacia hmota je odolná voči mastnote, plesniam a kyselinám. Je odolný aj voči vode. Šedá farba uľahčuje prispôsobenie škárovacej hmoty mnohým miestam a rôznym stavebným materiálom. Pozrite sa aj na ďalšie typy škárovacej hmoty dostupné v predajniach Castorama. Môžete si vybrať z iných druhov a farieb škárovacej hmoty.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Šedá |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452011269 |

1850 + recenzí








