DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerapoxy 120 škárovacia hmota čierna 2 kg
Mapei Kerapoxy 120 škárovacia hmota čierna 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerapoxy 120 škárovacia hmota čierna 2 kg3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mimoriadne odolná čierna škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 120 vám poskytne estetický a hygienický vzhľad. Spoje nepoškodí vlhkosť, extrémne teploty ani chemické prostriedky. Môžete ho použiť na rôzne typy obkladov stien a podláh. Je vhodný aj na lepenie obkladov a dlažieb. Pre svetlejšie interiéry si môžete vybrať inú z dostupných farieb škárovacej malty Mapei.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete spoľahlivý povrch, ktorý vydrží roky v náročných podmienkach? Pozrite si naše odporúčanie – čierna škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 120 tieto požiadavky bez problémov splní. Vyrobený na báze epoxidovej živice, je odolný voči väčšine škodlivých faktorov. Vytvrdne do hladkej čiernej škáry, ktorú nepoškodia ani veľmi vysoké teploty, ani mráz. Na pokládku škár však zvoľte o niečo teplejšie podmienky - škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 120 čierna 2 kg má formu ľahko spracovateľnej hmoty. Vhodné na lepenie a škárovanie rôznych druhov obkladov a dlažieb. Takto môžete dokončiť steny a podlahy napríklad v sprche alebo v kuchyni. Škárovacia hmota neplesnivie a nepraská, takže ju ľahko udržíte v čistote. V našich predajniach kúpite aj veľké, päťkilogramové balenia tejto značky.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | čierna |
| Výška nádoby | 145 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452010767 |

1850 + recenzí








