DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerapoxy 132 škárovacia hmota béžová 2 kg
Mapei Kerapoxy 132 škárovacia hmota béžová 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerapoxy 132 škárovacia hmota béžová 2 kg3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri rekonštrukcii kúpeľne budete potrebovať škárovaciu hmotu Mapei Kerapoxy 132 béžová. Odolné spojivo využijete na škárovanie a lepenie obkladov – doma, ale aj vo verejných priestoroch. Je odolný voči chemickým a mechanickým vplyvom. Na škárovanie vám postačí obyčajná stierka alebo gumená stierka, ktorú kúpite v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Vodotesná škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 132 béžová 2 kg je vhodná na škárovanie vonku aj vo vnútri budov. Hmota na báze živice stvrdne na tvrdý, svetlo sfarbený povrch. Nepoškodí ho pleseň ani mastnota a navyše je odolný voči kyselinám. Trvanlivosť spoja, ktorú poskytuje béžová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 132, je dostatočná na roky intenzívneho používania. Tento produkt funguje aj ako lepidlo na obklady: keramické, vláknocementové a mnohé ďalšie druhy. Rýchlo sa lepí na obľúbené stavebné podklady. Hmota pripravená na inštaláciu je ľahko spracovateľná. Ľahko ho umiestnite na vodorovné aj zvislé plochy. Béžovú škárovaciu hmotu použite v kuchyni, v sprche, ako aj v kancelárii či reštaurácii. Ak chcete inú farbu, v našich predajniach na vás čaká široký sortiment škárovacej hmoty Keropoxy.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Béžová |
| Výška nádoby | 145 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452010774 |

1850 + recenzí








