DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerapoxy 132 škárovacia hmota béžová 5 kg
Mapei Kerapoxy 132 škárovacia hmota béžová 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerapoxy 132 škárovacia hmota béžová 5 kg3-7 dní82,91 €67,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Béžová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 132 vyzerá skvele a poskytuje výnimočnú odolnosť. Dá sa použiť v naozaj náročných podmienkach - je vode a kyselinám odolný, neplesnivie a vplyvom mrazu nepraská. S úspechom ho využijete aj na lepenie rôznych druhov obkladov. V našom obchode si môžete vybrať vhodné náradie a ďalšie príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Pozrite sa, ako môže škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 132 béžová 5 kg obohatiť dizajn vášho interiéru! Chladivá béžová bude dobre fungovať v moderných aj útulnejších aranžmánoch. Hmota na báze epoxidovej živice zasychá na hladkú rovnomernú hmotu, ktorá presne vyplní medzery medzi dlaždicami. Vodotesná škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 132 béžová je však predovšetkým veľmi funkčná. Dokonale odoláva veľkej záťaži, vlhkosti, premenlivým teplotám a kontaktu s tukmi či kyselinami. Vytvrdzuje bez praskania alebo poškriabania. Jeho doplnkovým využitím je lepenie obkladov a dlažieb. Rýchlo a efektívne ich viaže na vybraný substrát. Práca s týmto materiálom je pohodlná a hlavne efektívna. V našej ponuke je aj menšie balenie s kapacitou dva kilogramy.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Béžová |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452011290 |

1850 + recenzí








