DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerapoxy škárovacia hmota 114 antracit 2 kg
Mapei Kerapoxy škárovacia hmota 114 antracit 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerapoxy škárovacia hmota 114 antracit 2 kg3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapei Kerapoxy 114 antracitová epoxidová škárovacia hmota je produkt pre špeciálne úlohy. Okrem štandardného dokončovania stien a podláh doma ho môžete použiť na profesionálne konštrukcie. Dobre poslúži napríklad v bazénoch, nemocniciach a reštauračných kuchyniach. Vyberte si svoju obľúbenú farbu zo širokej palety dostupnej v sérii Kerapoxy.
Vlastnosti a výhody
Tmavošedá antracitová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 114 bude perfektným doplnkom moderných obkladov a dlažieb. Môžete ho kombinovať s keramikou, prírodným kameňom, betónom a inými materiálmi. Je odolný a vodeodolný, takže ho ľahko udržíte v čistote. Funguje perfektne aj ako lepidlo. Rýchlo prilepí vybraný typ obkladu k podkladu. Škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 114 antracit 2 kg bola prispôsobená na použitie v náročných podmienkach. Má živicový základ, ktorý zostáva odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám. Vďaka tomu bude škárovacia hmota Kerapoxy fungovať všade tam, kde je dôležitá hygiena a vysoká pevnosť spojiva. Doma ho využijete napríklad v sprche, v kuchyni alebo v garáži. Naša ponuka zahŕňa aj veľkokapacitné balenia.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Antracit |
| Výška nádoby | 145 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452010750 |

1850 + recenzí








