DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerpoxy CQ 100 škárovacia hmota biela 3 kg
Mapei Kerpoxy CQ 100 škárovacia hmota biela 3 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerpoxy CQ 100 škárovacia hmota biela 3 kg3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela škárovacia hmota zo série Kerpoxy je vhodná na použitie vo vnútri aj mimo budov, ako aj na miestach so špeciálnymi hygienickými požiadavkami. Vďaka použitiu epoxidovej živice má veľmi dobrú priľnavosť, odolnosť a spracovateľnosť. Je odolný voči kyselinám, preto ho možno použiť aj v pracovnej oblasti.
Vlastnosti a výhody
Dokončenie kúpeľne si vyžaduje použitie škárovacej hmoty, ktorá obklady esteticky doplní a navyše vydrží dlhé roky. Ak ste sa rozhodli pre biele dlaždice, najlepším riešením bude zakúpenie prezentovanej škárovacej hmoty zo série Kerpoxy. Je vyrobený zo syntetickej epoxidovej živice, ktorá je pre svoje vlastnosti - priľnavosť, odolnosť a dobrú spracovateľnosť už roky cenená v stavebníctve. Využitie nájde v kúpeľni, kuchyni, ale aj v miestnostiach so špeciálnymi hygienickými nárokmi. Vďaka odolnosti voči kyselinám bude škárovacia hmota vhodná na inštaláciu na miestach určených na pracovné účely - nezničí sa v prípade vystavenia korozívnym látkam. Hľadáte škárovaciu hmotu v inej farbe? Ponuka Castorama obsahuje mnoho ďalších variantov.
- Odolný
- Odolný voči kyselinám
- Epoxid
- Možno použiť ako lepidlo
- Dostupné rôzne farby
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
|---|---|
| séria | Kerapoxy |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | biely |
| Výška nádoby | 195 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452063084 |

1850 + recenzí









