DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerpoxy CQ 113 škárovacia hmota šedá 3 kg
Mapei Kerpoxy CQ 113 škárovacia hmota šedá 3 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerpoxy CQ 113 škárovacia hmota šedá 3 kg3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kerpoxidová škárovacia hmota sivej farby je vyrobená na báze syntetickej epoxidovej živice, vďaka čomu má vynikajúcu priľnavosť a plasticitu a po vytvrdnutí je odolná voči mechanickým a chemickým faktorom vrátane kyselín. Je vhodný do rôznych typov miestností, od bytov až po laboratóriá, ako aj na inštaláciu mimo budov.
Vlastnosti a výhody
Predstavte si škárovaciu hmotu, ktorá sa dá použiť v interiéri aj exteriéri, v bytoch a interiéroch s vysokými hygienickými nárokmi, v bazénoch a chemických nádržiach. Takúto univerzálnosť poskytuje škárovacia hmota série Kerpoxy určená pre špecialistov. Zloženie je založené na syntetickej epoxidovej živici, ktorá je známa svojimi plastickými vlastnosťami, výbornou priľnavosťou a odolnosťou po vytvrdnutí. Škárovacia hmota sa stáva dokonale hladkou a poskytuje miestnosti estetický vzhľad. Je odolný aj voči kyselinám, mechanickému a chemickému poškodeniu, preto ho možno použiť v pracovných priestoroch. Hľadáte škárovaciu hmotu v inom odtieni? Vyberte si zo širokej škály farieb dostupných v predajni Castorama.
- Odolný
- Odolný voči kyselinám
- Epoxid
- Možno použiť ako lepidlo
- Dostupné rôzne farby
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
|---|---|
| séria | Kerapoxy |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Šedá |
| Výška nádoby | 195 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452063107 |

1850 + recenzí









