DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Kerpoxy CQ 130 jasmínová škárovacia hmota 3 kg
Mapei Kerpoxy CQ 130 jasmínová škárovacia hmota 3 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Kerpoxy CQ 130 jasmínová škárovacia hmota 3 kg3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaná jazmínová škárovacia hmota Kerpoxy je univerzálny materiál, s ktorým je možné robiť škáry s minimálnou šírkou 3 mm a možno ho použiť aj ako lepidlo. Vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri, ako aj v pracovných priestoroch vystavených kyselinám. Po stuhnutí je odolný a hladký, vďaka čomu sa ľahko čistí.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte škárovaciu hmotu, ktorá bude fungovať v mnohých typoch miestností a zároveň sa ľahko spracováva? Škárovacia hmota z jasmínovej série Kerpoxy je jedným z najuniverzálnejších produktov, ktorý sa hodí k väčšine obkladov v neutrálnych farbách. Vhodné na vytváranie škár s minimálnou šírkou 3 mm medzi dlaždicami na stenách, podlahách, v exteriéri a interiéri. Dá sa použiť aj ako lepidlo, čím sa ešte viac rozšíri jeho funkčnosť. Škárovacia hmota bola pripravená na báze epoxidovej živice, vďaka čomu získate voľnosť práce s materiálom a vysokú odolnosť po vytvrdnutí. Máte záujem o inú farbu škárovacej hmoty zo série Kerpoxy? Prezrite si širokú škálu farieb dostupných v predajni Castorama a vyberte si riešenie pre seba.
- Odolný
- Odolný voči kyselinám
- Epoxid
- Možno použiť ako lepidlo
- Dostupné rôzne farby
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
|---|---|
| séria | Kerapoxy |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Jasmine |
| Výška nádoby | 195 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452063138 |

1850 + recenzí









