DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapelastic hydroizolačný komponent A 24 kg
Mapei Mapelastic hydroizolačný komponent A 24 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapelastic hydroizolačný komponent A 24 kg3-7 dní96,09 €78,12 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Odolný
- Odolný voči vlhkosti
- Jednoduché použitie
- Dobrá priľnavosť
- Mapelastic je dvojzložková tesniaca hmota; Po zmiešaní oboch zložiek vznikne tekutá hmota, ľahko sa nanáša aj na zvislé plochy
Technické špecifikácie
| Inštrukcie na používanie | Ochranná lehota pred aplikáciou druhej vrstvy 5 hodín schnutie cca 4 dni prvých 24 hodín po aplikácii chráňte pred dažďom a vodou |
|---|---|
| Minimálna aplikačná teplota | 8 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Typ balenia | ks |
| výška (cm) | 20 cm |
| šírka (cm) | 17 cm |
| Dĺžka (cm) | 17 cm |
| Hmotnosť (kg) | 4,2 kg |
| Kód produktu | 8022452027802 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








