DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 100 silikón biely 310 ml
Mapei Mapesil AC 100 silikón biely 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 100 silikón biely 310 ml3-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapesil silikón je určený na utesnenie rôznych škár podláh a stien v interiéri. Vytvára akúsi bariéru, ktorá zabraňuje absorpcii nečistôt a vlhkosti, takže chráni utesnené medzery proti hubám a plesniam. Biely výrobok využijete v interiéroch zariadených v akomkoľvek štýle, pretože táto farba sa hodí ku každému aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Mapesil silikón využijete pri rekonštrukcii miestností vo vašom byte. S jeho pomocou budete môcť efektívne dokončiť podlahy a steny v kuchyniach a kúpeľniach a zároveň chrániť všetky typy medzier proti vlhkosti. Vďaka tomu sa vám v interiéri nebudú množiť zdraviu škodlivé huby a plesne. Silikón môžete použiť aj vonku. Dilatačné škáry vyplnené týmto prostriedkom nestratia svoju funkčnosť, pretože silikón je mimoriadne pružný a dokonale sa prispôsobí hranám plôch, medzi ktorými sa nachádza. Silikón má univerzálnu bielu farbu, ktorá sa skvele hodí na prepojenie stien a sanitárnych zariadení.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník
- Dostupné rôzne farby
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesniaca hmota |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Neobsahuje rozpúšťadlá | Neobsahuje rozpúšťadlá |
| Kapacita | 31 ml |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8022452010149 |

1850 + recenzí








