DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 103 silikónový mesiac biely 310 ml
Mapei Mapesil AC 103 silikónový mesiac biely 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 103 silikónový mesiac biely 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón je prípravok používaný na tesnenie, škárovanie a škárovanie keramických a sklenených prvkov v kúpeľni. Dá sa použiť aj na spájanie predmetov z eloxovaného hliníka. Biely spoj nezošedne ani nezožltne, pretože je odolný voči vlhkosti a extrémnym teplotám.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je typ malty používanej v miestnostiach vystavených vlhkosti. Prípravok sa používa na utesnenie škár medzi sklenenými a keramickými prvkami vybavenia kúpeľní alebo kuchýň, možno ním utesniť aj diely z eloxovaného hliníka. Hmota má výbornú priľnavosť ku keramickým obkladom, preto sa výborne hodí ako výplňový materiál do rohových spojov stien alebo medzier, kde sa stretávajú stropy a podlahy. Používa sa aj na utesnenie inštalačných otvorov medzi obklady a sanitu, vďaka čomu sa do nich nedostane voda a prvky zariadenia si dlhodobo zachovajú odolnosť a estetický vzhľad.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 31 ml |
| Farba | Biely mesiac |
| Kód produktu | 8022452074448 |

1850 + recenzí









