DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 112 titánový silikón 310 ml
Mapei Mapesil AC 112 titánový silikón 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 112 titánový silikón 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Silikón sa používa na vyplnenie sanitárnych škár a montážnych medzier medzi keramickými materiálmi. Po vytvrdnutí je hmota úplne vodeodolná, na jej povrchu sa netvoria huby ani plesne. Zabezpečuje tesné spojenie materiálov, napríklad v sprchovacom kúte. Balenie s dávkovačom uľahčuje inštaláciu a škárovacia hmota sa nanáša rýchlo a efektívne.
Vlastnosti a výhody
Silikón Mapesil AC zaisťuje nielen estetický vzhľad utesnenej steny alebo podlahy, ale aj jej odolnosť. Prípravok obsahuje látky, ktoré zabraňujú rastu húb a plesní. Prípravok je vodeodolný - voda zostáva vo forme kvapiek na škáre, ktorú vytvára, čo navyše zvyšuje protiplesňový účinok. Silikón má výbornú priľnavosť aj na sklo a eloxovaný hliník a po základovaní špeciálnym prípravkom má dobrú priľnavosť aj na drevo, kov, plasty a dokonca aj gumu. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov. Silikón je dostupný v mnohých farbách na výber, čo uľahčuje dokonalé zladenie obkladov a podláh – titánový odtieň ladí s tmavými keramickými dlaždicami.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 31 ml |
| Farba | titán |
| Kód produktu | 8022452010187 |

1850 + recenzí








