DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 113 silikón sivá 310 ml
Mapei Mapesil AC 113 silikón sivá 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 113 silikón sivá 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapesil silikón je určený na konečnú úpravu rôznych povrchov v interiéri aj exteriéri. Má vynikajúcu priľnavosť a flexibilitu, takže ho môžete použiť na vyplnenie medzier na podlahách a stenách. Sivý produkt pôsobí univerzálne a elegantne, no v našej ponuke nájdete aj silikóny v iných farbách.
Vlastnosti a výhody
Mapesil silikón je prípravok vyznačujúci sa výbornou priľnavosťou a pružnosťou. Preto je ideálny na vyplnenie rôznych medzier vrátane dilatačných škár a ich ochranu pred nečistotami a vlhkosťou. Môžete ho použiť na dokončovanie kuchýň, kúpeľní, ale aj podláh na terasách a balkónoch - tento výrobok sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči škodlivým vplyvom atmosférických faktorov. Tiež sa ľahko aplikuje, pretože všetko, čo potrebujete, je nábojová pištoľ. Sivý silikón pôsobí univerzálne, preto sa bude hodiť do miestností zariadených v akomkoľvek štýle. V našom sortimente nájdete aj ďalšie silikóny tejto značky, takže si môžete vybrať model vo farbe, o ktorú máte záujem.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník
- Dostupné rôzne farby
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; Po základnom nátere Primer FD má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesniaca hmota |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Mapei |
| Pokrytie | 12 m² |
| séria | Mapesil AC |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Doba schnutia nelepivá | 0,16 hod |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Sprcha |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Neobsahuje rozpúšťadlá | Neobsahuje rozpúšťadlá |
| Objem | 310 ml |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 8022452010194 |

1850 + recenzí








