DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Mapei Mapesil AC 116 silikón šalvia 310 ml
Mapei Mapesil AC 116 silikón šalvia 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 116 silikón šalvia 310 ml3-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapei Mapesil AC šalviový silikón je tesniaci prípravok na báze kyseliny octovej. Používa sa v rôznych situáciách. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri. Je ideálny na spájanie skla, keramiky a eloxovaného hliníka. Pozrite si zvyšok ponuky produktov Mapei v predajni Castorama!
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dobrý, univerzálny silikón? Prišli ste na správne miesto. Mapei Mapesil AC 116 šalviový silikón 310 ml je produkt, ktorý by mal byť v každej dielni. Silikónová hmota je založená na kyseline octovej. Vďaka tomu je nielen bezpečný, ale aj odolný voči hubám a plesniam. Mapei Mapesil silikón je vhodný na spájanie materiálov ako je sklo, keramika a eloxovaný hliník. Výrobok sa používa nielen v stavebníctve. Bude fungovať aj v automobilovom, strojárskom a priemyselnom sektore. Produkt sa veľmi ľahko používa. Všetko, čo potrebujete, je nábojová pištoľ. Pozrite si zvyšok ponuky príslušenstva Mapei. Všetky samozrejme nájdete v predajni Castorama!
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -40 °C |
| Kapacita | 310 ml |
| Farba | Londýn |
| Kód produktu | 8022452102790 |

1850 + recenzí









