DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Mapei Mapesil AC 119 London silikón 310 ml
Mapei Mapesil AC 119 London silikón 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 119 London silikón 310 ml3-7 dní23,81 €19,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapei Mapesil AC London silikón je produkt, ktorý je ideálny pre sanitárne inštalácie alebo flexibilné stavebné diely. Špeciálna receptúra na báze kyseliny octovej je odolná voči plesniam a hubám. Najvyššia kvalita surovín a jednoduchosť použitia sú prednosti, vďaka ktorým sa táto vychytávka stane stálicou vo vašej dielni!
Vlastnosti a výhody
Potrebujete pevný, bezpečný a ľahko použiteľný silikón? V Castorama máme pre vás ten správny produkt. Mapei Mapesil AC 119 London silikón 310 ml je doplnok, ktorý by určite odporučil každý stavebník. Je to hmota na báze kyseliny octovej. Je vysoko odolný voči plesniam a hubám. Bude úspešne fungovať v interiéri aj exteriéri. Aplikácia kartušovou pištoľou je mimoriadne jednoduchá. Produkt vystačí na 12 lineárnych metrov. Mapei Mapesil silikón je vhodný na spájanie skla, keramiky a eloxovaného hliníka. Uplatníte ho v stavebníctve, ako aj v strojárskom, automobilovom a priemyselnom sektore. Zistite, aké ďalšie druhy silikónov nájdete v predajni Castorama.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -40 °C |
| Kapacita | 310 ml |
| Farba | námorníctvo |
| Kód produktu | 8022452102813 |

1850 + recenzí









