DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Mapei Mapesil AC 119 silikón London grey 310 ml
Mapei Mapesil AC 119 silikón London grey 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 119 silikón London grey 310 ml3-7 dní13,36 €10,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Silikón Mapei Mapesil London Grey vám umožní utesniť prázdne miesta medzi sanitárnymi zariadeniami a keramickými obkladmi. Výborná priľnavosť a odolnosť voči plesniam z neho robí univerzálne riešenie do kuchýň a kúpeľní. Produkt je dostupný až v 43 farbách a bezfarebnej verzii. Ľahko ho zladíte s farbou miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Vhodná hydroizolácia vám umožní predĺžiť životnosť vášho kúpeľňového vybavenia. Prípadné medzery je možné vyplniť silikónom Mapei Mapesil AC 119 London Grey, 310 ml. Pružná hmota sa ľahko prispôsobí tvaru medzery. Jeho aplikácia pre vás nebude náročná – stačí si kúpiť nábojovú pištoľ dostupnú v našej ponuke. Prípravok vďaka dobrej priľnavosti plní svoju funkciu bez ohľadu na typ podkladu - dobre priľne ako na keramiku, tak aj na cementové aj sklenené obklady. Sivý silikón Mapei Mapesil London je ideálny pre kuchyne a kúpeľne. Široká škála dostupných farieb umožňuje jednoduché prispôsobenie vašim potrebám. Pozrite si aj ďalšie hydroizolačné prvky Mapei.
- Odolný voči plesniam
- Flexibilné
Technické špecifikácie
| Typ balenia | Ks. |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 20 mm |
| séria | Mapesil AC |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 310 ml |
| Farba | London Grey |
| Kód produktu | 8022452241345 |

1850 + recenzí









