DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 131 silikón vanilka 310 ml
Mapei Mapesil AC 131 silikón vanilka 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 131 silikón vanilka 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
AC Mapesil silikón vytvára tesné výplne škár v sanitárnych miestnostiach, t.j. v kúpeľniach a kuchyniach, ako aj mimo budovy. Prípravok chráni vyplnené otvory pred rastom plesní a húb. Na výber je v mnohých farebných prevedeniach, takže ho ľahko zladíte s farbou keramických, sklenených alebo porcelánových obkladov vo vašej domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Silikón má vynikajúce tesniace vlastnosti na povrchoch pokrytých keramickými dlaždicami a inštalačnými otvormi v sanitárnych zariadeniach. Poskytuje estetický vzhľad hotových stien a podláh. Má univerzálne použitie, t.j. môže byť aplikovaný vo vnútri alebo mimo budov. Kontroluje vo vlhkých miestnostiach, na balkónoch, terasách a v blízkosti bazénov. Je úplne vodeodolná - voda na vytvorenej škárovacej hmote zostáva vo forme kvapiek, čo rozširuje jej protiplesňový a fungicídny účinok. Okrem toho má silikón protiplesňové zložky. Hladký spoj je tiež odolnejší voči hromadeniu nečistôt. Vanilková farba sa hodí k svetlým odtieňom obkladov. Hmota je dostupná aj v iných farbách.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník
- Dostupné rôzne farby
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesniaca hmota |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Základňa | Na silikónovej báze |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Neobsahuje rozpúšťadlá | Neobsahuje rozpúšťadlá |
| Objem | 31 ml |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Vanilkový |
| Kód produktu | 8022452010231 |

1850 + recenzí








