DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 143 škoricový silikón 310 ml
Mapei Mapesil AC 143 škoricový silikón 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 143 škoricový silikón 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapesil silikón je určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Môžete ho použiť na vyplnenie medzier v podlahách a stenách, čo sa vám bude hodiť v kúpeľniach a kuchyniach. Silikón v teplej škoricovej farbe pôsobí atraktívne, takže má aj dekoratívnu funkciu. Silikóny sú dostupné aj v iných farbách.
Vlastnosti a výhody
Mapesil silikón je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. Je určený na vypĺňanie škár v keramických podlahách a sklenených povrchoch, takže ho môžete použiť vo vašej kuchyni alebo kúpeľni. Prípravok ochráni vaše trhliny pred nečistotami a vlhkosťou, čím sa minimalizuje riziko vzniku húb a plesní. Môžete ho použiť nielen na tmelenie, ale aj na dekoráciu plôch, pretože silikón škoricovej farby dodá celému prostrediu útulný charakter. Prípravok sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči škodlivým vplyvom poveternostných faktorov - preto sa nekazí vplyvom extrémnych teplôt, zrážok a UV žiarenia.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | Ks. |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 31 ml |
| Farba | Škorica |
| Kód produktu | 8022452010262 |

1850 + recenzí








