DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 172 silikónová modrá 310 ml
Mapei Mapesil AC 172 silikónová modrá 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 172 silikónová modrá 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapesil silikón je produkt, ktorý možno použiť na efektívne utesnenie vodovodných inštalácií vo vašej domácnosti, ako aj sanitárnych prvkov v mokrých miestnostiach. Môžete ho použiť aj na vyplnenie dilatačných medzier medzi podlahami a obkladmi z keramiky, skla a eloxovaného hliníka. Po napenetrovaní vhodným prípravkom má tiež dobrú priľnavosť ku gume, plastom atď.
Vlastnosti a výhody
Modrý silikón dokonale ladí s keramickými obkladmi v odtieňoch modrej a námorníckej modrej. Používa sa na utesnenie medzier medzi keramickým a skleneným obkladom, môžete ho použiť aj na inštaláciu sanitárneho zariadenia vo vašej domácnosti. Hladký spoj je odolný voči nečistotám, takže na jeho povrchu nevznikajú žiadne plesne, výkvety ani zafarbenie. Má protiplesňové vlastnosti, takže ho môžete použiť na miestach vystavených tečúcej vode, napríklad pod sprchou, v blízkosti sprchovej vaničky alebo okolo kuchynského drezu. Je vhodný aj na vypĺňanie škár mimo budov, pretože je odolný voči poveternostným vplyvom. Produkt je dostupný v niekoľkých farbách na výber, čo uľahčuje zladenie farby tesnení so stenami a podlahami.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 31 ml |
| Farba | Modrá |
| Kód produktu | 8022452010361 |

1850 + recenzí








