DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 180 silikón, mäta, 310 ml
Mapei Mapesil AC 180 silikón, mäta, 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 180 silikón, mäta, 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Silikón obsahuje fungicíd, ktorý zabraňuje vzniku výkvetov a plesní na povrchu ním utesnených prvkov. Poskytuje vynikajúcu tesnosť a odolnosť - nepraská a ľahko sa čistí. Vďaka tomu si škárovacia hmota, ktorú vytvorí, zachováva atraktívny vzhľad po mnoho rokov. Prípravok sa okrem iného vyznačuje priľnavosťou: na keramiku, eloxovaný hliník a sklo.
Vlastnosti a výhody
Mätový silikón Mapei môžete použiť v domácnosti aj mimo nej. Výrobok sa používa na škárovanie obkladov a dlažieb a tesnenie sanitárnych zariadení, ako sú umývadlá a sprchovacie kúty. Presne vypĺňa inštalačné medzery medzi keramickými obkladmi - odporúča sa najmä do miestností vystavených vlhkosti alebo tečúcej vode. Je vhodný na vypĺňanie medzier medzi keramickými povrchmi a interiérovým zariadením kúpeľne alebo kuchyne, pretože má protiplesňové vlastnosti. Vďaka tomu sa škáry vo vašej domácnosti stanú dokonale hladkými a zelenkavými. Ľahko sa nanáša vďaka šikovnému baleniu. Produkt je dostupný aj v iných farbách, čo uľahčuje správny výber.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 31 ml |
| Farba | mäta |
| Kód produktu | 8022452010347 |

1850 + recenzí








