DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 258 silikón, broskyňa, 310 ml
Mapei Mapesil AC 258 silikón, broskyňa, 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 258 silikón, broskyňa, 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapesil silikón je určený na tesnenie a spájanie rôznych prvkov vo vašom byte. Pružná hmota dokonale vyplní každú medzeru, čím ju ochráni pred nečistotami a vlhkosťou. Produkt broskyňovej farby vyzerá atraktívne a je dokonalým doplnkom každej kuchyne alebo kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Mapesil silikón je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri, takže nájde uplatnenie v každej domácnosti. Je určený na efektívne tmelenie všetkých typov škár, ako aj na spájanie skla a keramiky – je to vďaka výbornej priľnavosti. Produkt bude užitočný na vytváranie spojení medzi sanitárnymi zariadeniami a stenami. Môžete ho použiť aj na konečnú úpravu podláh na balkónoch a terasách. Vyznačuje sa atraktívnym broskyňovým odtieňom, ktorý jednoducho oživí váš interiér a dodá mu farbu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie silikóny tejto značky, takže si budete môcť vybrať model vo farbe, o ktorú máte záujem.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 31 ml |
| Farba | Peach |
| Kód produktu | 8022452027512 |

1850 + recenzí








