DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Mapei Mapesil AC 260 silikón oliva 310 ml
Mapei Mapesil AC 260 silikón oliva 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 260 silikón oliva 310 ml3-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapesil silikón je ideálny na renováciu alebo úpravu miestností vo vašom byte. Funguje najlepšie na zaistenie škár v keramike a skle, takže je ideálny pre kuchyne a kúpeľne. Produkt olivovej farby je nielen výnimočne tesný, ale aj atraktívny, takže je dodatočnou ozdobou každého interiéru.
Vlastnosti a výhody
Mapesil silikón určite nájde využitie vo vašej domácnosti, pretože ide o tmel na keramiku a sklo. Preto bude perfektný do kuchýň a kúpeľní, na dokončovanie podláh a stien. Môžete ho použiť aj na iné povrchy po ich správnej impregnácii - kovové alebo drevené - pretože sa vyznačuje výbornou pružnosťou a priľnavosťou. Výrobok má vďaka svojej atraktívnej olivovej farbe aj dekoratívne vlastnosti - budete ho môcť použiť na vytvorenie ochrany kĺbov, ktorá bude vyzerať esteticky po dlhú dobu. Silikón sa vyznačuje výbornou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a škodlivým vplyvom atmosférických faktorov, preto ho možno s úspechom použiť aj v exteriéri.
- Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník; po základnom nátere základným náterom fd má tiež dobrú priľnavosť na drevo, kov, nátery, plasty atď.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| Lineárne pokrytie | 12 m |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1030 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 180 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 31 ml |
| Farba | Olivový |
| Kód produktu | 8022452027727 |

1850 + recenzí








