DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Mapei Mapesil AC 61 silikón námornícka modrá 310 ml
Mapei Mapesil AC 61 silikón námornícka modrá 310 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Mapesil AC 61 silikón námornícka modrá 310 ml3-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mapei Mapesil AC tmavomodrý silikón funguje perfektne v interiéri aj exteriéri. Produkt je založený na kyseline octovej. Vďaka tomu je odolný voči plesniam a hubám. Vhodné na utesnenie sanitárnych inštalácií alebo flexibilných častí používaných v stavebníctve.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete univerzálny silikón? Toto je ideálny produkt pre vás. Mapei Mapesil AC 61 tmavomodrý silikón 310 ml je doplnok nevyhnutný pri práci v kúpeľni, kuchyni alebo pri bazéne. Receptúra produktu je založená na kyseline octovej a je odolná voči hubám a plesniam. Mapei Mapesil silikón je vhodný aj na flexibilné diely v stavebníctve. Produkt by sa mal nanášať pomocou kartušovej pištole pri teplotách od +5 do +50 stupňov. Má vynikajúcu priľnavosť na sklo, keramiku a eloxovaný hliník. Po základnom nátere Primer FD je možné ho použiť aj na drevo, kov a plasty. Pozrite si ďalšie produkty Mapei dostupné v ponuke Castorama!
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Mapei |
| Maximálna šírka štrbiny | 40 mm |
| séria | Mapesil AC |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Maximálna teplota aplikácie | 50 °C |
| Maximálna prevádzková teplota | 180 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -40 °C |
| Kapacita | 310 ml |
| Farba | Sladké drievko |
| Kód produktu | 8022452241239 |

1850 + recenzí









