DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Ultracolor Plus sa používa na škárovanie obkladov kladených na povrch podláh, stien alebo fasád. Poskytuje hydrofóbne vlastnosti, čo znamená, že je málo nasiakavý a odolný voči nečistotám. Flexibilná štruktúra ho robí odolným voči oderu a môžete ho použiť na deformovateľné povrchy.
Vlastnosti a výhody
Rýchloschnúca škárovacia hmota Ultracolor Plus sa používa na vyplnenie škár medzi materiálmi lepenými na podlahy a steny. Je málo nasiakavá, odolná voči vlhkosti a mimoriadne trvácna, takže ju môžete použiť mimo budovy, ako aj v miestnostiach vystavených častému pôsobeniu vody, napríklad v sprchovacom kúte v kúpeľni. Výrobok využíva technológiu BioBlock, ktorá chráni ním vyplnené povrchy pred rastom húb a plesní. Vďaka receptúre DropEffect sa voda nevsakuje do kĺbu, ale rýchlo steká. Škárovacia hmota je flexibilná, takže ju s úspechom môžete použiť aj na náročné povrchy, napríklad stabilne osadené priečky zo sadrokartónu.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Manhattan |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103681 |

1850 + recenzí








