DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Flexibilnú škárovaciu hmotu Ultracolor Plus je možné použiť v každej vlhkej miestnosti alebo mimo budovy – je odolná voči oderu, vode, slnečnému žiareniu a biologickej korózii. Čistotu ju udržíte jednoducho – jej hydrofóbne vlastnosti znamenajú, že špinavá voda sa nevsakuje do štruktúry škárovacej malty, ale hladko po nej steká.
Vlastnosti a výhody
Malta Ultracolor Plus sa používa na špárovanie keramických, kameninových a sklenených obkladov. Vďaka svojej vynikajúcej lepiacej sile je vhodný aj na spájanie ťažkých kamenných dosiek z mramoru alebo žuly. Dokáže spojiť obe dlaždice umiestnené na vodorovných aj zvislých plochách. Flexibilná konzistencia zaisťuje vynikajúce krytie trhlín aj na deformovateľných podkladoch. Obsahuje špeciálne vybrané látky BioBlock, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti biologickej korózii. Tieto zložky chránia nielen samotný spoj, ale aj priľahlý materiál. Technológia DropEffect zabraňuje kvapkám vody prenikať do škárovacej hmoty, ale zostávať na jej povrchu, čo ešte viac rozširuje protiplesňový účinok.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Manhattan |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104565 |

1850 + recenzí








