DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 111 strieborná elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 111 strieborná elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 111 strieborná elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Flexibilnú škárovaciu hmotu Ultracolor Plus môžete použiť v miestnostiach vystavených vlhkosti a vonku - je mimoriadne odolná voči oderu a vode. Obsahuje látky, ktoré bojujú proti hubám a plesniam, vďaka čomu je ľahké udržiavať hotové plochy riadne čisté. Strieborná farba je univerzálna a ladí s kamennými, keramickými a betónovými obkladmi.
Vlastnosti a výhody
Praktická škárovacia malta Ultracolor Plus je vhodná na použitie v domácnosti aj mimo nej. Používa sa na škárovanie inštalovaných keramických a kamenných obkladov. Keďže je odolný voči vode a nečistotám, s úspechom ho využijete v kúpeľni, kuchyni, garáži, príjazdovej ceste či terase. Obsahuje zložky, ktoré chránia povrch zvaru proti biologickej korózii. Je to vhodný materiál na konečnú úpravu podláh na vyhrievaných podlahách - nespôsobuje deformácie pod vplyvom teploty. Umožňuje získať hladké spoje v elegantnej striebornej farbe. Vhodné na obklady a obklady v odtieňoch sivej a čiernej. V ponuke sú aj iné farby a kapacity nádob s maltou Ultracolor Plus.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Strieborná |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103698 |

1850 + recenzí








