DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 112 titánová elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 112 titánová elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 112 titánová elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie malty Ultracolor Plus poskytuje elegantný a trvanlivý konečný efekt na povrchoch podláh a stien, ktoré sú dokončené dlaždicami z rôznych materiálov. Materiál sa používa na škárovanie povrchov pokrytých rôznymi druhmi keramických, kamenných alebo sklenených mozaikových obkladov. Výsledný spoj je odolný voči poveternostným vplyvom a vode.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor je produkt, ktorý možno použiť na lepenie rôznych druhov obkladov z keramiky, skla a kameňa. Môže byť použitý ako vo vnútri domu, tak aj na vonkajších fasádach. Má špeciálne väzbové vlastnosti a veľmi rýchlo vytvrdzuje, čo umožňuje rýchle dokončenie dokončovacích prác a po krátkom čase pripravený povrch na použitie. Škárovacia hmota je odolná voči vode, na jej povrchu nerastú plesne a huby, čo zvyšuje jej odolnosť a zabezpečuje estetický vzhľad dekorovaných plôch. Zvlášť vhodné pre vlhké a mokré miestnosti, ako aj balkónové podlahy. Dostupná je v celej škále farieb, takže jej farbu zladíte s použitým materiálom.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | titán |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103810 |

1850 + recenzí








