DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 112 titánová elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 112 titánová elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 112 titánová elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie flexibilnej škárovacej hmoty Ultracolor Plus zaisťuje elegantný konečný efekt na povrchu stien a podláh. Spoj, ktorý vytvorí, je odolný voči vode, nízkym teplotám a oderu spôsobenému chodením, čo mu zabezpečuje estetický charakter aj mnoho rokov po jeho aplikácii. Obsahuje biocídne zložky.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Ultracolor je flexibilná škárovacia hmota určená na lepenie rôznych druhov obkladov a dlažieb. Môžete ho použiť ako pri dokončovaní vonkajšej fasády, tak aj pri kladení obkladov v dome. Skvele sa hodí na obklady zo skla, kameňa, fajansy a keramiky - zabezpečuje dobrú priľnavosť a tesnosť škár. Vďaka tomu, že obzvlášť rýchlo schne a pevne spája materiály, zaisťuje trvanlivosť zhotovených spojov. Jeho zloženie obsahuje hydrofóbne zložky, ktoré odpudzujú molekuly vody a vďaka čomu kvapky rýchlo stekajú z povrchu. To znamená, že škárovacia hmota neabsorbuje vodu a ľahko sa udržiava hygienicky čistá. Keďže je dostupný v rôznych farbách, určite nájdete produkt, ktorý dokonale ladí s vybranými obkladmi.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | titán |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104589 |

1850 + recenzí








