DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 113 elastická škárovacia hmota, šedá, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 113 elastická škárovacia hmota, šedá, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 113 elastická škárovacia hmota, šedá, 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Grey Ultracolor Plus je materiál s flexibilnými vlastnosťami používaný na škárovanie podláh, stien a fasád pokrytých rôznymi druhmi obkladov. Vytvára nenasiakavý a oteruvzdorný spoj. vďaka tomu zaisťuje estetický vzhľad aj na miestach vystavených vode a častému používaniu, napríklad na chodbách a balkónoch.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Ultracolor Plus umožní uvedenie priestoru do užívania krátko po nanesení malty. Je rýchloschnúci - po vyplnení priestoru medzi dlaždicami umiestnenými na stene alebo podlahe stvrdne už za pár minút. Pre jeho univerzálne vlastnosti ho môžete použiť na akýkoľvek povrch v dome aj mimo neho. Flexibilné vlastnosti umožňujú použitie škárovacej hmoty aj na deformovateľné a vyhrievané podlahy. Zmes obsahuje biocídne zložky, ktoré ju chránia pred rozvojom húb a plesní. Škárovacia hmota tak vyzerá esteticky a ľahko sa čistí. Využíva technológiu DropEffect, čo znamená, že kvapky vody škárovacia hmota neabsorbuje, ale odpudzuje od jej povrchu.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Šedá |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104596 |

1850 + recenzí








