DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 114 antracitová elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 114 antracitová elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 114 antracitová elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím flexibilnej škárovacej hmoty Ultracolor Plus v škárach obkladov docielite odolný a estetický spoj. Výrobok je vodeodolný, takže ho možno použiť vo vlhkých miestnostiach a na miestach vystavených neustálej vode. Obsahuje zložky, ktoré chránia škárovaciu hmotu proti plesniam a hubám množiacim sa na jej povrchu.
Vlastnosti a výhody
Flexibilnú škárovaciu hmotu Ultracolor môžete použiť vo vnútri aj mimo budovy. Vďaka nemu môžete tesne vyplniť inštalačné otvory medzi keramickými dlaždicami. Jeho vodeodolnosť znamená, že ho môžete použiť na terase, balkóne a dokonca aj na povrchoch okolo bazéna. Zmes bola zložená z prísad, ktoré zabraňujú absorpcii vody a rozvoju mikroorganizmov, ako sú plesne a huby na povrchu škárovacej hmoty. Vďaka tomu ho ľahko udržíte hygienicky čistý po dlhú dobu. Škárovaciu hmotu je možné aplikovať pomocou tradičných nástrojov alebo špeciálnych súprav. Pretože rýchlo tuhne a vytvrdzuje, umožňuje rýchle uvedenie hotového povrchu do používania. Na výber je v širokej škále farieb, takže ho ľahko zladíte k použitej kamenine, klinkeru, skleneným mozaikám a kamenným obkladom.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Antracit |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103834 |

1850 + recenzí








