DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 114 antracitová elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 114 antracitová elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 114 antracitová elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Ultracolor Plus v antracitovej farbe umožňuje získať hladké, rovnomerne farebné škáry. Vďaka hydrofóbnym zložkám DropEffect nečistoty nepreniknú do štruktúry škárovacej hmoty a škára zostane dlhšie čistá. Ľahko sa nanáša. Vďaka svojim flexibilným vlastnostiam je možné ho použiť na podlahy s podlahovým kúrením.
Vlastnosti a výhody
Ultracolor Plus je malta s flexibilnými vlastnosťami. Ideálne na škárovanie dlaždíc a obkladov stien a fasád. Vďaka svojej pružnej konzistencii je ideálny na vyplnenie medzier medzi tradičnými keramickými obkladmi, ale aj obkladmi z ťažších a náročnejších materiálov, ako sú sklenené mozaiky alebo kamenné platne. Vďaka obsahu biocídnych zložiek poskytuje antibakteriálnu ochranu - na povrchu škárovacej hmoty a priľahlých úlomkov obkladov nerastú žiadne plesne ani huby. Hydrofóbne vlastnosti znamenajú, že škárovacia hmota odpudzuje molekuly vody zo svojho povrchu. Produkt je dostupný v širokej škále farieb - celý výber nájdete v našej ponuke.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Antracit |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104602 |

1850 + recenzí








