DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 116 elastická škárovacia hmota šalvia 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 116 elastická škárovacia hmota šalvia 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 116 elastická škárovacia hmota šalvia 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Šalvia elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus je prípravok, ktorý sa vám bude hodiť na škárovanie keramických obkladov a dlažieb. Vyznačuje sa elasticitou a rýchloschnúcimi vlastnosťami. Výrobok je odolný voči vlhkosti a slnečnému žiareniu. Úspešne ho využijete vo všetkých miestnostiach aj mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Mapei Ultracolor Plus 116 elastická škárovacia hmota šalvia 2 kg je praktický prípravok. Bude sa vám hodiť pri rekonštrukcii kúpeľne alebo premene balkóna. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou. Dokonale si poradí s náročnými poveternostnými podmienkami. Prípravok je odolný voči vlhkosti, nadmernému slnečnému žiareniu a zmene farby. Vďaka tomu si môžete byť istí, že inštalovaná dlažba bude dlho esteticky pôsobiť. Hmota má pružnú konzistenciu, ktorá sa ľahko nanáša. Na to môžete použiť stierku alebo špongiu. Preto bude škárovanie škár rýchle a efektívne. Môže za to aj rýchle schnutie, ktoré urýchľuje prácu. Je potrebné dodať, že prípravok účinne chráni povrch pred biologickou koróziou. Ďalšie renovačné doplnky nájdete v našej ponuke.
- Odolný voči škvrnám
- Trvalé
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor+ |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Cement |
| Farba | Šalvia šedá |
| Výška nádoby | 270 mm |
| Šírka nádoby | 140 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452241550 |

1850 + recenzí








