DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 116 elastická škárovacia hmota šalvia 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 116 elastická škárovacia hmota šalvia 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 116 elastická škárovacia hmota šalvia 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na škárovanie obkladov a dlažieb budete potrebovať šalviovú flexibilnú škárovaciu hmotu Mapei Ultracolor Plus. Môžete ho použiť nielen na keramiku, ale aj na kameninové a sklenené povrchy. Vyznačuje sa vynikajúcou priľnavosťou a rýchlym schnutím. Renovačné práce tak budú oveľa efektívnejšie. Špeciálne hydrofóbne technológie zaručujú vodeodolnosť prípravku.
Vlastnosti a výhody
Mapei Ultracolor Plus 116 šalvia elastická škárovacia hmota 5 kg slúži na rýchle a efektívne škárovanie obkladov a dlažieb. Môžete ho použiť nielen na keramiku, ale aj na kameninu, sklo, dokonca aj na mramor či kameň. Má neuveriteľne univerzálny charakter. Hmota má navyše rýchloschnúce a rýchlotuhnúce vlastnosti. Vďaka hydrofóbnej technológii a DropEffect® vlhkosť nepreniká pod dlažbu. Takto odolný prípravok je možné použiť nielen v interiéri, ale aj na balkóne či terase. Navyše je dostatočne odolný, aby sa dal aplikovať v silne slnečnom priestore. Hmotu nanesiete jednoducho stierkou alebo špongiou. Pozrite si aj ďalšie injektážne prípravky dostupné v našej predajni.
- Odolný voči škvrnám
- Trvalé
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor+ |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Cement |
| Farba | Šalvia šedá |
| Výška nádoby | 335 mm |
| Šírka nádoby | 215 mm |
| Dĺžka nádoby | 150 mm |
| Kód produktu | 8022452241574 |

1850 + recenzí









