DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 119 elastická škárovacia hmota London grey 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 119 elastická škárovacia hmota London grey 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 119 elastická škárovacia hmota London grey 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete svoj interiér esteticky a funkčne dokončiť, flexibilná škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus London Grey bude na tento účel ako stvorená. Má univerzálny odtieň, ktorý sa hodí svetlým aj tmavým obkladom. Vyznačuje sa rýchlotuhnúcimi a rýchloschnúcimi vlastnosťami. To vám ušetrí veľa času.
Vlastnosti a výhody
Mapei Ultracolor Plus 119 London Grey elastická škárovacia hmota 2 kg je veľmi praktický prípravok na škárovanie obkladov a dlažieb. Môžete ho použiť v exteriéri aj v interiéri. Bude užitočné, ak na podlahu alebo stenu pripevníte keramické dlaždice, kameninu, kameň alebo sklo. Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus London Grey vyniká svojimi vlastnosťami. Dokonale sa vyrovná s podmienkami vlhkosti a nadmerného slnečného žiarenia. Hmota je tiež rýchloschnúca a odolná proti zafarbeniu. Vďaka hydrofóbnej technológii vlhkosť nepreniká pod dlažbu. Univerzálny odtieň bude fungovať v mnohých interiéroch. Naša rozsiahla ponuka zahŕňa aj iné farby škárovacích hmôt.
- Odolný voči škvrnám
- Trvalé
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor+ |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Cement |
| Farba | Londýnska šedá |
| Výška nádoby | 270 mm |
| Šírka nádoby | 140 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452241598 |

1850 + recenzí









