DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 120 čierna elastická škárovacia hmota, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 120 čierna elastická škárovacia hmota, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 120 čierna elastická škárovacia hmota, 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Ultracolor Plus v čiernej farbe vytvára estetické spoje medzi keramickým materiálom použitým na povrchu stien a podláh. Ideálne na škárovanie podláh a stien na vlhkých miestach, vystavených nízkym teplotám a často používané. Hydrofóbne molekuly v nej obsiahnuté odpudzujú kvapky vody, ktoré sa nevsakujú do povrchu škárovacej malty.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus je moderná malta na škárovanie obkladov a dlažieb na podlahy, balkónové podlahy, steny a fasády. Zmes obsahuje biocídne zložky BioBlock, ktoré zabraňujú vzniku plesní a húb na jej povrchu. Obsahuje tiež častice DropEffect s hydrofóbnymi vlastnosťami, ktoré po stuhnutí hmoty odpudzujú kvapky z jej povrchu. Vďaka týmto dvom technológiám je škárovacia hmota vhodná najmä na miesta, ktoré sú priamo vystavené vode, ako sú napríklad sprchové kúty alebo podlahy okolo bazénov. Pre vysokú odolnosť proti oderu je možné prípravok s úspechom použiť aj na často používané podlahy - čierna farba nestráca sýtosť farieb a podlaha si zachováva elegantný vzhľad.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | čierna |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104619 |

1850 + recenzí








