DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 130 elastická škárovacia hmota jazmínová 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 130 elastická škárovacia hmota jazmínová 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 130 elastická škárovacia hmota jazmínová 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Flexibilnú hmotu Ultracolor Plus využijete v každej fáze dokončovania vášho domu – pri škárovaní obkladov v kúpeľni, na chodbe aj na balkóne. Výrobok má vynikajúce vlastnosti - je pružný, má veľmi dobrú priľnavosť a je odolný proti biologickej korózii. Neabsorbuje vodu, takže škáry ľahko udržíte dokonale čisté.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus chráni priestory medzi obkladmi a dlažbou pred škodlivými účinkami húb a plesní – obsahuje špeciálne biocídne zložky. Škárovaciu hmotu môžete použiť na škárovanie keramických, sklenených aj kamenných obkladov. Môžete ho použiť mimo budov, napríklad na terasu, pretože je odolný voči poveternostným vplyvom a vlhkosti. Malta vytvára dokonale hladkú výplň, ktorá je odolná proti oderu a praskaniu. Vďaka odolnosti voči nečistotám a absorpcii vody si dlhodobo zachováva estetický vzhľad a jazmínovú farbu. Môžete ho jednoducho aplikovať pomocou základných injektážnych nástrojov. Je dostupný v širokej škále farieb – určite nájdete produkt, ktorý ladí s obkladom.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Jasmine |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104626 |

1850 + recenzí








