DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 131 elastická škárovacia hmota vanilka 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 131 elastická škárovacia hmota vanilka 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 131 elastická škárovacia hmota vanilka 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchlotuhnúca škárovacia hmota Ultracolor Plus je produkt, ktorý možno použiť v každej miestnosti pokrytej dlažbou, dokonca aj v miestnosti vystavenej vlhkosti. Perfektne funguje aj na balkónových podlahách – škárovacia hmota sa nedrolí, nestráca farbu, neabsorbuje vodu a má prísady, ktoré ju chránia pred rozvojom húb a plesní.
Vlastnosti a výhody
Rýchloschnúcu škárovaciu hmotu Ultracolor Plus môžete použiť na steny aj podlahy. Výrobok využíva technológiu BioBlock, ktorá zabraňuje rastu húb a plesní v priestoroch medzi keramickými obkladmi. Preto je ideálna na miesta vystavené vlhkosti a meniacim sa teplotám, napríklad ako konečná malta na balkónové podlahy alebo povrchy stien v sprchovacom kúte. Vďaka receptúre DropEffect je prípravok odolný proti prenikaniu vlhkosti do štruktúry škárovacej hmoty - padajúce kvapky hladko stekajú po jej povrchu. Škárovacia hmota vďaka odolnosti voči oderu nestmavne a zachová si svetlú, vanilkovú farbu. Na výber je v mnohých farbách - zladením jej odtieňa s tónom obkladačiek docielite elegantný konečný efekt.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Vanilkový |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103865 |

1850 + recenzí








