DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 132 béžová elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 132 béžová elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 132 béžová elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím flexibilnej malty Ultracolor Plus získate trvanlivý a vode odolný spoj medzi doskami na vašich stenách a podlahách. Škárovacia hmota sa používa ako materiál na škárovanie kameniny, dlaždíc, terakoty, kamenných obkladov a mozaík. Keďže je nenasiakavý, možno ho použiť na miestach vystavených priamej vode.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Ultracolor Plus obsahuje špeciálne vybrané látky BioBlock, ktoré poskytujú účinnú ochranu pred vznikom plesní a húb na jej povrchu. To znamená, že škáry medzi obkladmi a dlažbou zostanú čisté a estetické dlhšie ako po použití bežnej škárovacej hmoty. Škárovacia hmota má nízku nasiakavosť – využíva technológiu DropEffect, ktorá zastavuje kvapky vody na povrchu škárovacej hmoty. Preto sa dá použiť na miestach obzvlášť vystavených vode, napríklad v sprchovacom kúte v kúpeľni, ako aj na terase alebo balkóne. Je flexibilný, takže zaisťuje správnu prevádzku deformovateľných podláh. Béžová farba sa hodí k svetlým odtieňom dlaždíc. Je dostupný aj v iných farbách.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Béžová |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104640 |

1850 + recenzí








