DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 134 hodvábna elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 134 hodvábna elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 134 hodvábna elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je praktický prostriedok používaný na škárovanie obkladov na stropoch, stenách a podlahách. Vďaka jeho použitiu ľahko dotvoríte priestor vo vnútri aj mimo budovy. Zloženie malty zaisťuje odolnosť a minimalizuje riziko biologickej korózie, vďaka čomu bude vaša úprava vyzerať esteticky po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný výrobok je cementová zálievka. Tento typ riešenia je určený na trvalé škárovanie obkladov a dlažieb z rôznych materiálov. Pomocou malty ľahko spojíte priestor medzi dokončovacími prvkami z kameniny, dlaždíc, terakoty, mozaiky, prírodného kameňa, žuly, mramoru a mnohých ďalších. Škárovacia hmota je vyrobená inovatívnou technológiou, vďaka ktorej sa vyznačuje vlastnosťami, ktoré efektívne zvyšujú jej odolnosť. V prvom rade je odolný voči vode, ktorá pri páde na škárovacie plochy neprenikne dovnútra - zostáva na povrchu vo forme kvapiek. Je teda chránený aj proti biologickej korózii. Vďaka tomu si celý aranžmán dlhšie zachová svoj estetický a hygienický charakter. Vďaka týmto vlastnostiam môžete maltu bezpečne používať nielen doma, ale aj mimo budovy.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Hodváb |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452077036 |

1850 + recenzí









