DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 135 elastická škárovacia hmota zlatý piesok 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 135 elastická škárovacia hmota zlatý piesok 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 135 elastická škárovacia hmota zlatý piesok 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je inovatívny produkt, ktorý umožňuje jednoducho a rýchlo lepiť povrch pokrytý rôznymi typmi dlaždíc. Vďaka použitiu modernej technológie BioBlock® je malta odolná voči biologickej korózii - povrch upravený obkladom tak zostane dlhšie hygienický.
Vlastnosti a výhody
Cementová škárovacia hmota je univerzálny prostriedok určený na škárovanie medzier medzi dlaždicami. S týmto produktom ľahko skombinujete dokončovacie prvky stien, stropov a podláh z materiálov ako je kamenina, obkladačky, keramika, sklo, terakota, prírodný kameň, žula, mramor a mnohé iné. Produkt bol vytvorený na základe inovatívnej receptúry, ktorá má hydrofóbne vlastnosti. Vďaka tomuto riešeniu voda dopadajúca na kĺb nepreniká dovnútra, ale iba sa od neho odráža a vytvára kvapky. Okrem toho malta minimalizuje riziko vzniku plesní a húb, vďaka čomu si povrch dlaždíc dlhšie zachováva estetický vzhľad a hygienický charakter. Stojí za to venovať pozornosť krátkemu času schnutia malty - jej použitím môžete skrátiť čas renovácie a získať prístup do hotovej miestnosti rýchlejšie ako pri použití iných prostriedkov z tejto kategórie.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Zlatý piesok |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452076893 |

1850 + recenzí









