DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 135 elastická škárovacia hmota zlatý piesok 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 135 elastická škárovacia hmota zlatý piesok 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 135 elastická škárovacia hmota zlatý piesok 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je univerzálny produkt, ktorý vám umožní rýchlo a efektívne škárovať obklady namontované na povrchu stien, stropov a podláh vo vnútri aj mimo budovy. Použitím malty dosiahnete efekt uceleného a estetického usporiadania, ktoré zostane dlho trvácne – výrobok je odolný voči biologickej korózii.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný výrobok je cementová zálievka. Je to praktické riešenie pre ľudí, ktorí chcú rýchlo škárovať obklady. Použitím tohto typu malty ľahko spojíte priestor medzi dokončovacími prvkami. Je vhodný na vyplnenie medzier medzi doskami z kameniny, dlaždíc, terakoty, plastu, prírodného kameňa, mramoru, žuly a mnohých ďalších. Použitie inovatívnych prísad robí škárovaciu hmotu hydrofóbnou, takže sa nemusíte obávať preniknutia vody do miesta, kde sa dlažba spája. Okrem toho je malta odolná voči biologickej korózii, čo účinne minimalizuje riziko vzniku húb a plesní. Ďalšou výhodou je jednotná farba v odtieni zlatistého piesku, ktorá dokonale zapadá do vzhľadu aranžmánu a dodáva mu estetický charakter.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Zlatý piesok |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452077043 |

1850 + recenzí









