DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 138 elastická škárovacia hmota, mandľa, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 138 elastická škárovacia hmota, mandľa, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 138 elastická škárovacia hmota, mandľa, 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mandľová elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus je produkt so širokým spektrom použitia. Aplikovať ho môžete v kúpeľni, kuchyni, ale aj na terase či balkóne. Dokonale si poradí s náročnými podmienkami. Prípravok má tiež vysoké hydrofóbne vlastnosti. Výsledné škáry sa dajú ľahko udržiavať čisté. Zachovajú si svoj estetický vzhľad po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Mapei Ultracolor Plus 138 mandľová elastická škárovacia hmota 5 kg je produkt, ktorý možno použiť pri rekonštrukciách miestností, balkónov a terás. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí použiť špongiu alebo stierku. Pomocou prípravku môžete spájať keramické dlaždice, kameninu a dokonca aj kameň. Hmota je pružná a má vynikajúcu priľnavosť. Rýchlo schne, takže sa môžete rýchlo pustiť do ďalšej renovácie. Za hydrofóbne vlastnosti je zodpovedná špeciálna technológia BioBlock®. Tým sa zabráni vniknutiu vlhkosti pod dlaždice. Spoje budú vyzerať esteticky po dlhú dobu. Povrch sa neodfarbí v dôsledku nadmerného slnečného žiarenia. Ďalšie praktické materiály a renovačné doplnky nájdete v našej ponuke.
- Odolný voči škvrnám
- Trvalé
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor+ |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Cement |
| Farba | Mandľový |
| Výška nádoby | 335 mm |
| Šírka nádoby | 215 mm |
| Dĺžka nádoby | 50 mm |
| Kód produktu | 8022452241697 |

1850 + recenzí









