DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 138 lykožrútová elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 138 lykožrútová elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 138 lykožrútová elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri práci mimo budovy aj vo vnútri budete potrebovať elastickú škárovaciu hmotu Mapei Ultracolor Plus zo sladkého drievka. Dokonale si poradí s náročnými podmienkami, ako sú intenzívne slnečné lúče alebo zrážky. Účinne vypĺňa medzery široké od 2 do 20 mm. Navyše je odolný voči zafarbeniu a prenikaniu vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Mapei Ultracolor Plus 138 lykožrútová elastická škárovacia hmota 5 kg je rýchlotuhnúci prípravok, ktorý môžete použiť pri renovácii. Účinne spája keramické obklady, kameň alebo sklo. Používa sa na škárovanie škár. Dokonale si poradí s náročnými podmienkami. Preto sa môžete uchádzať o balkóny a terasy. Dobre poslúži aj vo vlhkých miestnostiach, pretože nedovolí vode presakovať na povrch. Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus zo sladkého drievka je odolná aj proti zafarbeniu a biologickej korózii. Môže za to dokonale vyvinuté zloženie a hydrofóbne technológie. Hmota je pružná, čo uľahčuje nanášanie. Môžete to urobiť tradičnou špongiou alebo hladidlom. Hľadáte inú farbu? Alebo možno potrebujete menšie balenie? Pozrite si našu ponuku.
- Odolný voči škvrnám
- Trvalé
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor+ |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Cement |
| Farba | Sladké drievko hnedé |
| Výška nádoby | 335 mm |
| Šírka nádoby | 215 mm |
| Dĺžka nádoby | 150 mm |
| Kód produktu | 8022452241772 |

1850 + recenzí









