DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 141 elastická škárovacia hmota karamelová 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 141 elastická škárovacia hmota karamelová 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 141 elastická škárovacia hmota karamelová 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím flexibilnej malty Ultracolor Plus dosiahnete dokonalý konečný efekt na obkladoch stien a podláh. Pretože je škárovacia hmota plne vodotesná, možno ju použiť aj mimo budovy. Receptúra BioBlock chráni kĺb pred vznikom plesní a húb na jeho povrchu. Produkt sa ľahko udržuje v dokonalej čistote.
Vlastnosti a výhody
Použitie zmesi Ultracolor Plus je inovatívnym riešením škárovania rôznych druhov obkladov a dlažieb. Pomocou flexibilnej malty ľahko vyplníte priestor medzi obkladmi zo skla, keramiky, plastov, terakoty, prírodného kameňa, kameniny a mnohých ďalších materiálov. Produkt využíva moderné technológie. Vzorec DropEffect spôsobuje, že voda dopadajúca na kĺb sa zastaví na jeho povrchu vo forme kvapiek. Vďaka tomu tekutiny a nečistoty neprenikajú do škárovacej hmoty a ľahšie sa udržiava čistá. Aktívne zložky s názvom BioBlock zaisťujú, že škárovacia hmota nepodlieha biologickej korózii – je chránená proti rozvoju húb a plesní. To znamená, že hotový povrch si dlhšie zachová dokonalý vzhľad a trvácnosť.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Karamel |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103896 |

1850 + recenzí








