DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 141 elastická škárovacia hmota karamelová 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 141 elastická škárovacia hmota karamelová 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 141 elastická škárovacia hmota karamelová 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchlotuhnúcu škárovaciu hmotu Ultracolor Plus nanesiete jednoducho a rýchlo pomocou štandardných škárovacích nástrojov. Po vytvrdnutí na jeho povrchu nerastú huby a plesne – obsahuje biocídne prísady BioBlock. Vďaka tomu ľahko udržíte škárovaciu hmotu čistú. Výrobok má flexibilné vlastnosti, takže ho môžete použiť na deformovateľné povrchy.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná štruktúra škárovacej hmoty Ultracolor Plus zaisťuje presné pokrytie priestoru medzi dlaždicami rôznych formátov. Má univerzálne použitie - môžete ho použiť na povrchy pokryté sklenenou mozaikou, keramickým materiálom alebo betónovými fasádnymi obkladmi. Vďaka svojej pružnosti sa dá použiť aj na vyhrievané a deformovateľné podklady. Biocídy obsiahnuté v kompozícii poskytujú účinnú ochranu proti hubám a plesniam v spojoch stenových a podlahových materiálov. Škárovacia hmota využíva technológiu DropEffect, vďaka ktorej má nízku nasiakavosť - kvapky vody a nečistoty neprenikajú do štruktúry stuhnutej hmoty. To tiež uľahčuje udržiavanie v čistote ako tradičné spoje. Použitím zmesi Ultracolor Plus získate trvácnu a estetickú úpravu obkladových plôch.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Karamel |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104664 |

1850 + recenzí








